Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ideální partner podle hvězd

Jaký muž je pro vás ten pravý, co od něj můžete čekat a čeho se ve vztahu vyvarovat...

 

Beran (21.3.-20.4.)

Hledáte -li vzrušení a neustálé změny, vsaďte na Berana. Bude s ním ale jako na horské dráze. Dovede být netrpělivý, potřebuje mít před ostatními náskok, bohužel však někdy i sám před sebou. Pro své blízké však umí být jedním z nejštědřejších znamení. Když je zamilovaný, dokáže být věrný. Není-li po jeho, je netolerantní a sobecký.

RADA:  Nesmí mít pocit, že se dusí. Dejte mu volnost a pocit, že je jedinečný, a udělá pro vás cokoliv.

 

Býk (21.4.-20.5.)

Nepokoušejte se v něm vyznat! Pokud se rozčílí, nic s ním nezmůžete. Nevyznají se v něm ani jeho nejbližší přátelé. Když ale u něj zvítězíte a zamiluje se do vás, bude vás zahrnovat jen láskou. Květin od něj dostanete tolik, že si možná díky němu budete moct otevřít vlastní květinářství. Těšit se můžete i na nádherné básně. Budete pro něho princeznou, o kterou je třeba se starat a zahrnovat jí péčí a dárky.

RADA:  Ubezpečte ho o své lásce, nic pro něho není tak důležité jako pocit životních jistot.

 

Blíženci (21.5.-21.6.)

Jestli je váš vyvolený narozený ve znamení Blíženců, zapomeňte ve vztahu na pocit bezpečí a jistoty. Když se setkáte v pondělí, příště na vás bude mít čas až v pátek...Potřebuje svobodu, nemůžete pro něj být zátěží a neustále se ho ptát, co dělá a kde je. Je okouzlující, plný šarmu a zároveň nepokojný s nepředvídatelnou povahou. Navíc s ním nikdy nebudete sama, potřebuje mít kolem sebe plno lidí. V kolektivu je velmi oblíbený a rozhodně nemá nouzi o ženskou pozornost. Poznáte-li ho na nějaké party, kde předvede "publiku" všechny své proměny, je víc než jasné, že budete přesvědčená, že je to ten nejzajímavější muž, kterého jste kdy potkala

RADA:  Až ho lapíte, zkuste svého volnomyšlenkáře občas trochu usměrnit.

 

Rak (22.6.-22.7.)

Romantický, ale uzavřený typ muže, který nikdy neodhalí svou duši při prvním setkání. Není velký řečník, často se nesvěří ani svým přátelům. Potřebuje hodně trpělivosti a času, ale nevzdávejte to hned. Jeho pesimistické nálady vás budou deprimovat, jeho opatrnost vám bude imponovat. Umí být uhlazený, galantní a ohleduplný. Nechtějte ho změnit, zkuste ho raději pochopit a porozumět jeho náladám. Nejnesnesitelnější stavy má, když se bojí, že něco ztrácí. Pokud jste typem ženy, která všechny účty platí včas, našla jste ideálního partnera. Rak má rád finanční jistotu, umí peníze vydělat a také si je udržet.

RADA:  Nezahrávejte si s jeho city. Vypadá nesměle, dovede ale i "kousnout".

 

Lev (23.7.-23.8.)

Pod maskou skrývá svoji hrdou důstojnost i arogantní marnivost. Muž narozený ve znamení Lva dovede být galantním nápadníkem, nemusíte ho dlouho přemlouvat k milostné hře. Narodil se s ohnivou vášní. Pokud v jeho životě chybí láska, bude dramaticky trpět. Žena ho musí obdivovat. Když se vám začne dvořit, koupí vám, na co si vzpomenete. Je ale extrémně žárlivý. Bude chtít vědět, kde jste byla, s kým a proč. Připravte se, že vám bude také do všeho mluvit.

RADA: Dávejte si pozor, co mu řeknete, i jemnou narážku vezme vážně.

 

Panna (24.8.-23.9.)

Nechápe pohádky o lásce, je zaměřený na praktické a materiální věci. Ale nenajdete spolehlivějšího, zásadovějšího muže. Prostě jen dovedně skrývá emoce. Když se však ocitne v záplavě náhlých citů a vášně, může se tak vystrašit, že uteče. V lásce hledá vždy kvalitu, ne kvantitu. Nevyplatí se ho klamat, chce čistý a upřímný vztah. Jestliže má pocit, že ztrácí svoji mužnost a sílu, má sklony k nevěře.

RADA:  Nikdy ho nekritizujte, zle by se to proti vám obrátilo.

 

Váhy (24.9.-23.10)

Když potřebujete někoho, kdo vám bude radit v každé oblasti, vybrala jste si správně. Pro muže narozeného ve znamení Vah je důležitá rovnováha a porozumění, aby tím vyvážil svůj vlastní pocit nejistoty. Oplývá obrovským šarmem, proto "dostane" nejednu ženu. Rozhodnete-li se ze vztahu vycouvat, přesvědčí vás těmi nejlepšími argumenty - bude něžný a milý a vy s ním nakonec zůstanete. Jeho sny budou vašimi a uděláte vše pro to, aby byl šťastný. Když jsou Váhy "vyvážené", život s nimi může být spokojený a plný radosti. 

RADA:  Nenechte svého miláčka utápět se v nejistotách a podpořte ho.

 

Štír (24.10.-22.11.)

Štír je vášnivé znamení. Jestliže potřebujete příval citů, zaručí vám ho. Často může klamat vzhledem - navenek působí klidně a vyrovnaně, ale umí být nedůvěřivý a podezíravý. Když se vám podaří si ho udržet a zkrotit jeho vášeň a vnitřní oheň, můžete být šťastní celý život. Ale můžete se i škaredě spálit. Hned pod povrchem jeho mrazivé rozervanosti je obrovský vroucí kotel, který neustále bublá a syčí. Štír ve všem přehání - má sklon spotřebovat nadměrné množství jídla, alkoholu a hlavně lásky. Mezi lidmi je skvělým a vtipným společníkem.

RADA: I když je to někdy těžké, nepotlačujte v něm jeho volnost a svobodu.

 

Střelec (23.11.-21.12)

Vždy je okolo něho hodně lidí a vy si budete muset prorazit si k němu cestu.Nadchne vás, jak je optimistický. Až příliš. Tento druh optimismu může být ale i nebezpečný. ..Důvěřuje ve své schopnosti, což může vést k nesprávným rozhodnutím. Štěstí ho však vždy zachrání na poslední chvíli. Když má špatný den, umí se rychle otřepat.

RADA: Je jako nezbedné dítě, které objevuje svět, a proto nad sebou potřebuje kontrolu.

 

Kozoroh (22.12.-20.1)

Je ostýchavý, ale silný a zároveň příjemný, avšak tvrdohlavý a ctižádostivý. Dává přednost samotě, i když touží po obdivu. Svoje zklamání maskuje drsným humorem. Srdce muže narozeného v tomto znamení je přátelské, ale sny zůstávají hluboko v jeho nitru. Nečekejte, že udělá něco bláznivého. A pamatujte si, že ho nikdy nezměníte.

RADA: Nenechte se jím odradit, během doby zjistíte, jak milý dokáže být.

 

Vodnář (21.1.-19.2.)

Ve vztahu s Vodnářem vás čekají samá překvapení. Když se do vás zamiluje, bude se chovat, jako by vás měl rád jako kamarádku. Vodnář totiž má rád každého. Chce sice odhalit své city, ale bojí se příliš otevřít. Pokud ho nedostanete před oltář, budete pro něj jen "experiment".

RADA: Přesvědčte ho, že o něj stojíte jako o partnera.

 

Ryby (20.2.-20.3.)

Muž narozený ve znamení Ryb může být vším, čím si přeje, i vším, co vy nechcete. Na prvním místě je pro něj zabezpečení rodiny. Je však velmi romantický, k životu potřebuje teplo domova.

RADA: Život s ním bude skvělý, jen se musí naučit využít toho, co se mu nabízí.